گروه تولیدی رنگهای هنری ارژنگ

acrilic adver up page

رنگ حرفه ای اکریلیک ویناتو

درخشان،غنی،ماندگار!

 

 

در اینجا شما را با برخی از ویژگیها و تمایزات رنگهای هنری آکریلیک ویناتو آشنا می کنیم:
 
اصلی ترین نقطه تمایز رنگهای آکریلیک هنری ویناتو: بهره جستن از 3 میدیوم پر کاربرد مخصوص رنگهای آکریلیک میباشد(
بطوریکه استفاده از رنگ آکریلیک را بسیار لذت بخش کرده و میتواند زمینه استفاده از این رنگها را بسیار وسیعتر کند!)


1) از مهمترین نقاط تمایز رنگهای آکریلیک ویناتو با دیگر مارکهای موجود،در بازار ایران
 
*** حساسیت و توجه به نام تجاری رنگها،(توجه به اصل بودن رنگها):
 
برای مثال نام رنگ قرمز کادمیوم به معنی ان است که از فلز عالی و عنصر اصلی کادمیوم (قرمز کادمیوم) ساخته شده است.
 
این مهم از نقاط قوت اکریلیک ویناتو میباشد که در 42 رنگ متنوع این مارک با وسواس بسیار بالا،دقت و حساسیت  مدیران تولید ما به نتیجه مطلوب رسیده است.بطوریکه درخشنگی این رنگها میتواند جذابیت اثار هنری را تضمین کند.
 
 
*** یکی دیگر از تمایزات اصلی اکریلیک ویناتو :توجه به ماندگاری و دوام خصوصیات اصلی رنگ در طولانی مدت ،که در مارکهای ارزان قیمت و غیر حرفه ای و گاها در نمونه های وارداتی به این مهم اصلا توجهی نشده است!
 
*** از تفاوتها و امتیازات رنگهای اکریلیک ویناتو مدیومها و افزودنیهای بسیار کاربردی و جدیدی میباشد که شاید تا به حال به بازار ارائه نشده است:
 
1. اولین مدیوم : غلضت دهنده و سفت کننده رنگ اکریلیک که باعث لخته کردن رنگ میشود!
 
2.دومین مدیوم : رقیق کننده و روان کننده کلیه رنگهای پایه آب ویناتو (دقیقا وظیفه روغن بزرک برای رنگ و روغن را برای رنگهای پایه آب انجام میدهد)
 
3) مدیوم تثبیت کننده و مقاوم کننده آکریلیک ویناتو : این مدیوم به قدرت رنگ اکریلیک و قوام آن کمک میکند.
 
 
 

...ما برای رقابت با برندهای معروف دنیا و توان صادرات رنگ اکریلیک ویناتو به کشورهای همسایه،رنگهای اکریلیک حرفه ای مارک وینزور را الگوی خود قرار داده و کوشیده ایم تا سطح توقع مصرف کننگان اکریلیک ویناتو را بالا ببریم و نهایت رضایت اساتید هنری را جلب نماییم.


 


 
2) مناسب برای سطوح بوم نقاشی،چرم،انواع پارچه و چوب،سفال و گچ و ... (رنگهای هنری آکریلیک ویناتو در رده رنگهای حرفه ای و با کیفیت بالا میباشند، شما میتوانید با خیالی آسوده به ایده های زیبا و تاثیر گذار خود فکر کنید و آنها را با رنگهای آکریلیک ویناتو برای همیشه و بدون هیچ تغییری ماندگار کنید)
 

3) ترکیب پذیری بسیار عالی رنگی که باعث ایجاد و ساخت طیف وسیعی از رنگهای مختلف میشود(رنگهای هنری آکریلیک ویناتو از رنگدانه های بسیار قوی آلمانی بهره میبرد که علاوه بر درخشندگی و خلوص رنگی خیره کننده به شما امکان ترکیبات رنگی وسیعی را میدهد)
 

4) درخشندگی و براقیت منحصر به فرد (درخشندگی و براقیت این رنگها آثار هنری شما را جذاب و متمایز میکند)
 

5) پوشش دهی بسیار عالی
 

 

6) خلوص رنگی بسیار بالا (خلوص رنگی از غنی بودن یک رنگ از رنگدانه های با کیفیت حاصل میشود،ویناتو از خلوص رنگی بالایی برخوردار است که قدرت رنگ را نیز افزایش داده است)

7) جایگزین عالی برای رنگهای وارداتی گرانقیمت (این رنگ نسبت به مارکهای داخلی و خارجی از قیمت بسیار مناسبتری برخوردار است) با توجه به درخشندگی و قدرت رنگی و ماندگاری این رنگها هر هنرمند حساس و دقیق میتوانید با اطمینان رنگ اکریلیک ویناتو را جایگزین رنگهای گران قیمت وارداتی کند.
 

 

8)‌ نرمی و کشش رنگی بسیار بالا ی این مارک که ناشی از کیفیت بالای ان میباشد.

 
9) چسبندگی بسیار بالا و دوام طولانی مدت روی سطوح مختلف،حتی با وجود گرما وتابش شدید نور خورشید و عوامل جوی دیگر کیفیت اولیه خود را حفظ کرده و حتی قابل شستشو نیز میباشد.
 

 
10) رنگهای هنری آکریلیک ویناتو بین 10 الی 20 دقیقه رفته رفته خشک میشود.این مدت زمان به هنرمند مجال ایجاد طیف رنگی را به او میدهد.
 
 


11) آکریلیک ویناتو دارای طیف رنگی بیش از 40 رنگ و در ظرفیتهای 75 میلی تیوپی و 120 میلی جار(قوطی) به بازار ارائه میشود.

 
 
 
 


جدول اطلاعات فنی و کیفی رنگ اکریلیک ویناتو :

 ***ارژنگ حامی هنرمندان***                                                       

 

كليه حقوق اين سايت مربوط به گروه توليدي و مهندسي ارژنگ يزد ميباشد .                                        طراحی وب : پیشرو پرداز